House of Asia Sos rybny 200ml X12
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Produkuje się go przez osolenie niedużych morskich ryb: sardeli, a następnie prasowanie ich w drewnianych beczkach. Powstały sok jest właśnie sosem rybnym, który stosuje się do dipów, warzyw i poprawiania smaku potraw. Przyprawa rozpowszechniona głównie w Południowo-Wschodniej Azji.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Pojemność | 200 ml |
| Smak | Ryba |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia |
| Przeznaczenie | Do dań kuchni azjatyckiej. Do marynat, zup i owoców morza. |
| Składniki | ekstrakt ANCHOIS ( z RYBY) 94% (ANCHOIS 42%, sól, woda), cukier. |
| Zawartość netto | 190 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Tajlandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,44 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. Ulica i numer: Pieńków 147a Kod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 114 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce. zużyć w ciągu 3 miesięcy |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Składnik kuchni azjatyckiej. Dodatek do marynat, zup, dań mięsnych i owoców morza. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Bezpośrednio do użycia. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 8 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 22,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 60 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 60 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 255 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 255 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 8 g |
| Zawartość soli | 22,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 6 g |
| Zawartość węglowodanów | 7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|