House of Asia Makaron chow mein 3 minutowy 250g X12
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Chow Mein to chiński makaron pszenny w postaci płaskich nitek. Bardzo prosty w użyciu:gotowy w 3 minuty. Sycący i smaczny, stosowany jest powszechnie w kuchniach Azji. To doskonala baza dla wielu potraw. Można więc puścić kulinarne wodze wyobraźni i skomponować wyjątkowy posiłek dla siebie i znajomych.
Parametry produktu
| Typ | Pszenny |
|---|---|
| Rodzaj | Nitki |
| Zawartość netto | 250 g |
| Składniki | mąka PSZENNA 90 %, woda, sól |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. Ulica i numer: Pieńków 147a Kod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym miejscu |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Spożyć po obróbce termicznej. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Makaron wrzucamy do gotującej się wody. Gotujemy przez 3 -5 minut do uzyskania miękkości. Podajemy jako dodatek do zupy lub innego dania. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 11 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,1 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 72,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 353 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 353 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1496 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1496 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | <0,1 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 72,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | smak, zapach, barwa charakterystyczne dla tego typu produktu |
|---|