House Of Asia rzodkiew marynowana 350G X12
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Rzodkiew Daikon cienko pokrojona może służyć jako dodatek do ryżu gotowanego na parze i innych potraw. Stosowana jest również jako dodatek do dań smażonych lub duszonych, ponieważ dodaje potrawie kwaśnej nuty. Słodki, słony, lekko cierpki i chrupiący Daikon jest również pysznym dodatkiem do wegetariańskiego / wegańskiego sushi.
Parametry produktu
| Skład podstawowy | Inne |
|---|---|
| Zawartość netto | 350 g |
| Składniki | tykwa (Lagenaria siceraria (Molina) Standl.) 47,7 %, syrop kukurydziany, cukier, sos SOJOWY (woda, SOJA, PSZENICA, sól, barwnik: karmel), sól, mirin (woda, ryż kleisty, pleśń Koji (Aspergillus oryzae)), aromat, regulatory kwasowości: kwas jabłkowy, kwas cytrynowy, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. Ulica i numer: Pieńków 147a Kod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 69 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 16 kJ |
| Wielkość porcji | 350 g |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 3,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,9 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |