House Of Asia grzyby snow fungus cięte 30g X10
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Grzyby snow fungus, zwane również białymi są bardzo cenione w kuchni chińskiej. Po namoczeniu stają się półprzezroczyste i sprężyste. Posiadają neutralny smak, dzięki czemu doskonale absorbują go z dodanych przypraw. Posiadają wysoka zawartość błonnika.
Parametry produktu
| Skład podstawowy | Inne |
|---|---|
| Dodatki | - |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Zawartość netto | 30 g |
| Składniki | Trzęsak morszczynowaty - grzyby suszone , cięte |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. Ulica i numer: Pieńków 147a Kod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Z dala od promieni słonecznych |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 183 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 745 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 7,5 g |
| Zawartość soli | 0,17 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,8 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,5 g |