Opis szczegółowy
Warzywa do zapiekania to segment, który łączy zalety dań gotowych i warzywnych mieszanek. To propozycja dla tych, którzy jeść wygodnie i zdrowo.
Parametry produktu
| Rodzaj | Danie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 450 g |
| Składniki | Warzywa 77% w zmiennych proporcjach: cukinia, pomidor, cebula, kalafior, oliwki czarne (oliwki czarne, sól); makaron penne 20% (woda, mąka z pszenicy durum), saszetka z sosem serowym w proszku 3% (sól, mleko, ser 19%, preparat tłuszczowy (tłuszcz roślinny kokosowy, białka mleka, laktoza), aromaty, cukier, suszona cebula, suszony czosnek) |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: polski ogród sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 181b kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 99 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 480 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 63 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 264 kJ |
| Zawartość białek | 2,5 g |
| Zawartość soli | 0,91 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,6 g |
| Cukry | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,8 g |
Inne informacje o zawartości