Hortex Vitaminka Banan marchewka jabłko Sok butelka aPet 300 ml 3 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Hortex Vitaminka gęsty i pożywny sok z jabłek, marchwi i bananów to pyszny sposób na codzienną porcję owoców i warzyw. Vitaminka jest bogata w: witaminę A- pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia oraz zachowaniu zdrowej skóry, witaminę C- przyczynia sie do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, witaminy C i E- pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Pasteryzowany. Bez dodatku cukrów. Zawiera wystepujace cukry.
Parametry produktu
| Pojemność | 300 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Owocowo-warzywny |
| Smak | Bananowy, Jabłkowy, Marchewka |
| Składniki | Sok jabłkowy (42%) z soku zagęszczonego, przeciery: jabłkowy (10%), marchwiowy (20%), bananowy (8%); woda, witaminy: c i e aromaty |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hortex sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 181 b kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | A, C, E |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 384 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Chronić przed światłem. Przed otwarciem wstrząsnąć. Przecier może powodować rozwarstwienie produktu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 34 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 144 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,4 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 7,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,8 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina E (%RWS) | 15 %RWS |
|---|---|
| Witamina A | 240 μg/100ml |
| Witamina E | 1,8 mg/100ml |
| Witamina C | 16 mg/100ml |
| Witamina C (%RWS) | 20 %RWS |