Hortex Nektar ananas karton 1 l X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Nektar ananasowy - to smak pełen egzotyki, dzięki któremu poczujesz się jak na wakacjach w południowych krajach. Wyjątkowo słodki, świeży i aromatyczny - świetnie pasuje również do drinków! Za szybkie tempo życia? Mamy na to sposób! Szklanka nektaru ananasowego. Źródło witaminy E. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Picie co najmniej 100 ml nektaru dziennie pomaga osiągnąć korzystny efekt dla zdrowia.
100% opakowania nadaje się do recyklingu
Parametry produktu
| Pojemność | 1000 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Nektar |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Ananasowy |
| Składniki | Sok ananasowy (50 %) z soku zagęszczonego, woda, regulator kwasowości - kwas cytrynowy; substancja słodząca - sukraloza, witamina e. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hortex sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 181 b kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | witamina E |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 130 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Przechowywać w temperaturze otoczenia |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed otwarciem wstrząsnąć. ewentualny osad jest i nie stanowi wady. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 25 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 106 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,2 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 6 g |
| Zawartość węglowodanów | 6 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina E (%RWS) | 7,5 %RWS |
|---|---|
| Witamina E | 0,9 mg/100g |