Opis szczegółowy
Syrop Hoop Cola 430 ml suplement diety wzbogacony o witaminę C do rozcięczania w wodzie. Ciesz się wyjątkowym smakiem coli od Hoop. Nawet 21 szklanek napoju z jednej butelki!
Parametry produktu
| Pojemność | 430 ml |
| Typ produktu | Syrop |
| Smak | Cola |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
| Składniki | Cukier (a) i/lub syrop glukozowo-fruktozowy (b); woda; regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, kwas fosforowy; barwnik: karmel amoniakalno-siarczynowy (dwutlenek siarki i siarczyny); aromaty; witaminy: b6, b12. a, b – w zależności od użytego składnika: patrz kod przy dacie minimalnej trwałości na zakrętce. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,83 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ustronianka sp. z o.o. ulica i numer: jelenica 72 kod pocztowy i miasto: 43-450 ustroń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Nie zamrażać. po otwarciu przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce nie dłużej niż 30 dni w temperaturze 4-20 °c. przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
| Stosowanie - propozycje podania | 20 ml (2 łyżki stołowe) syropu spożyć po rozcieńczeniu z wodą (200 ml). zalecane dzienne spożycie: 2 razy dziennie po 20 ml syropu. najlepiej smakuje z wodą gazowana lub mocnogazowaną. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 20 ml syropu hoop cola (2 łyżki stołowe) wymieszać z 200 ml wody gazowej lub niegazowanej. wypić bezpośrednio po przygotowaniu. |
Wartość odżywcza
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,01 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 30 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 31 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 316 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 126 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1345 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 538 kJ |
| Wielkość porcji | 40 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 76 g |
| Zawartość węglowodanów | 78 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 76,6 mg/100ml |
| Witamina C (%RWS) | 95 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy, zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |