Opis szczegółowy
Sery kremowe w plastrach to duża wygoda podczas przygotowywania kanapek, tostów i burgerów. Idealne plasterki są zawsze gotowe do szybkiego wykorzystania. Idealny w połączeniu z gorącym, chrupiącym pieczywem, wyrazisty ser Tost nada charakteru każdej zapiekance, grzance a nawet… pizzy z ananasem!
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Składniki | Ser (48 %), odtworzone mleko odtłuszczone, odtłuszczone mleko w proszku, białka mleka, sole emulgujące: e331, e450, e452, masło, sól, naturalny aromat (zawiera mleko), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, barwniki: ekstrakt z papryki, karoteny |
| Zawartość tłuszczu | inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 130 g |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
| Źródło białka | 1 |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hochland ulica i numer: ul. okrężna 2 kod pocztowy i miasto: 65-530 kaźmierz pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 364 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 243 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1013 kJ |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 6,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,6 g |
Witaminy i składniki mineralne
Inne informacje o zawartości