Opis szczegółowy
Plastry sera topionego Cheddar od Hochland Professional to najwyższej jakości produkt przeznaczony do burgerów oraz przekąsek na ciepło. Specjalna metoda pakowania warstw sprawia, że jest wygodnym i łatwym w użyciu produktem dla profesjonalistów.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Rodzaj sera | Topiony |
| Smak | naturalny |
| Składniki | Ser 50 % (w tym 6 % sera cheddar), odtworzone mleko odtłuszczone, olej palmowy (14 %), odtłuszczone mleko w proszku, sole emulgujące: e331, skrobia modyfikowana, sól, kwas: kwas cytrynowy, substancja przeciwzbrylająca: lecytyna słonecznikowa, barwniki: ekstrakt z papryki, karoteny. |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 1,03 kg |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hochland ulica i numer: ul. okrężna 2 kod pocztowy i miasto: 65-530 kaźmierz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 323 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1341 kJ |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Cukry | 3,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,7 g |
Inne informacje o zawartości