Hochland Cheddar. ser topiony w plastrach 1033 g X8
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Plastry sera topionego Cheddar od Hochland Professional to najwyższej jakości produkt przeznaczony do burgerów oraz przekąsek na ciepło. Specjalna metoda pakowania warstw sprawia, że jest wygodnym i łatwym w użyciu produktem dla profesjonalistów.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Topiony |
| Składniki | ser Cheddar (51%), ser (15%), odtłuszczone mleko, masło, odtłuszczone mleko w proszku, sole emulgujące (E331, E339, E452), białka mleka, sól, barwniki: ekstrakt z papryki i karoteny, substancja przeciwzbrylająca: lecytyna słonecznikowa |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 1,03 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: HOCHLAND Ulica i numer: UL. Okrężna 2 Kod pocztowy i miasto: 65-530 KAŹMIERZ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 331 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1373 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 19 g |
| Zawartość soli | 3,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |