Hiszpańskie chorizo plastry 100 g Casaponsa X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Typowa hiszpańska paprykowa kiełbasa, zawiera chudą wieprzowinę i tłuszcz
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Grubo rozdrobnione |
| Składniki | Mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, sól spożywcza, papryka, laktoza, dekstryna, białka mleka, białka sojowe dekstroza, substancja wiążą (e451), przeciwutleniacz (e301), aromat dymu wędzarniczego, substancja konserwująca (e252), barwnik (e120), wzmacniacz smaku (e621). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Salam Dąbrowski i wspólnicy spółka jawna Ulica i numer: Bierutowska 29 Kod pocztowy i miasto: 51-317 Wrocław PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 125 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,1 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | <0,1 |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 265 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 27 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1102 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 110 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 25,4 g |
| Zawartość soli | 5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |