HiPP BIO od pokoleń, Risotto z marchewką i indykiem, po 7. m-cu, 220 g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
HiPP
BIO od pokoleń
Risotto z marchewką i indykiem BIO
Pełnowartościowy posiłek warzywno-mięsny dla niemowląt po 7. miesiącu
- bez dodatku soli - , delikatny smak
- kwas alfa-linolenowy (ALA) z grupy Omega-3 - ważny dla rozwoju mózgu i komórek nerwowych
- zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników; bez aromatów
- z delikatnymi cząstkami wspierającymi naukę gryzienia
Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja najwyższej jakości ekologicznej - jeszcze wyższej niż wymagana przepisami prawa. hipp.pl/bio-od-pokolen
Climate-positive
HiPP aktywnie uczestniczy w ochronie klimatu: z każdym słoiczkiem wspólnie zmniejszamy emisję CO2.
hipp.pl/climate-positive
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 7 miesiącu |
|---|---|
| Skład podstawowy | Marchew, Ziemniaki, Ryż |
| Dodatki | Mięso, Olej |
| Zawartość netto | 220 g |
| Składniki | Woda, marchew* 30%, mięso z indyka* 8,0%, ziemniaki* 8%, ryż* 5%**, olej rzepakowy* 1,9%, mąka ryżowa. *z rolnictwa ekologicznego **zawartość ryżu po ugotowaniu 13% produkt bezglutenowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hipp polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Pełnowartościowy posiłek warzywno-mięsny dla niemowląt po 7. miesiącu |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
| Bez dodatku sodu/soli | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób użycia: otwarty słoiczek z całą zawartością lub odpowiednią porcję przełożoną do miseczki podgrzej w kąpieli wodnej lub kuchence mikrofalowej, wymieszaj i sprawdź temperaturę. pozostałą, niepodgrzaną zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj następnego dnia. nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka. jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że słoiczek nie został naruszony. nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. bezpieczne zamknięcie próżniowe - klika przy pierwszym otwarciu. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,3 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,11 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 15,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 65 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 143 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 272 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 601 kJ |
| Wielkość porcji | 220 g |
| Zawartość białek | 2,4 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 3,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,2 g |
| Cukry | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 7 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina A | 329 μg/100g |
|---|---|
| Sód | 0,02 mg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Nie |