Herbatniki mini zoo B/C 50 g
dodaj do przechowalni
Opis
Herbatniki mini zoo firmy Ania to wszystkim znane ciasteczka z dobrym składem. Wypiekane z użyciem tłuszczu kokosowego, z składników. Nie znajdziecie tu polepszaczy, spulchniaczy i środków konserwujących. Nie zawierają dodanego cukru, więc są super przekąską dla dzieci. Poręczne opakowanie można zawsze mieć ze sobą. Herbatniczki zawierają występujący cukier.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. z dala do źródeł ciepła i nasłonecznienia.
Składniki
Mąka PSZENNA, tłuszcz kokosowy
Alergeny
GLUTEN,MLEKO,ORZECHY,SOJA
Możliwe alergeny
JAJA,MLEKO,ORZECHY,SEZAM,SOJA
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1837/435 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 10 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4.1 g |
| Węglowodany | 75 g |
| Cukry | 12 g |
| Błonnik | 1.3 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | 0.42 g |