Herbatniki bezglutenowe kakaowe z mlecznym nadzieniem 165G X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Bezglutenowe markizy Disco Ciok to pyszne ciasteczka z delikatnym mlecznym kremem.
Parametry produktu
| Typ | Herbatniki, Markizy |
|---|---|
| Smak | Kakaowy |
| Dodatki | Z masą |
| Zawartość netto | 165 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | krem mleczny 35% [tłuszcze roślinne (kokosowy, palmowy), mleko pełne w proszku 6,5%, dekstroza, cukier, laktoza (mleko), emulgator: lecytyna sojowa; aromat] , skrobia kukurydziana , cukier , olej palmowy , mąka kukurydziana , chude kakao w proszku 5% , mąka sojowa , skrobia ziemniaczana , pełne mleko w proszku , sól , substancje spulchniające: węglany amonu, węglany sodu . |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | CUK‐G‐039 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kuchnie Świata S.A. Ulica i numer: Gdańska 34 Kod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 152 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 499 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2087 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,6 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | 31 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |