Opis szczegółowy
"Grecka morela – smak, który przywołuje na myśl ciepłe promienie słońca!
Zamknij oczy, weź łyk herbatki „Greek Apricot” i przenieś się wyobraźnią na skąpane w słońcu wzgórza Grecji. Poczuj ciepło, posmakuj słodyczy i odpłyń w marzenia z każdą filiżanką."
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Aromatyzowana, Owocowa |
| Smak | Morelowy, Miodowy |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 45 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek, 95-98 |
| Składniki | Jabłko, biały hibiskus, hibiskus, aromat morelowy (5%), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, liście stewii, aromat miodu, granulat owocu moreli (1%). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: teekanne polska sp. z o.o. ulica i numer: kokotów 810 kod pocztowy i miasto: 32-002 kokotów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 5 - 8 min |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |