Herbata gryczana Soba Cha Jinzhu 100g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Łagodna i aromatyczna herbata gryczana o niepowtarzalnym, aksamitnym smaku z nutą miodu i wanilii urzeka naturalnie słodkim aromatem delikatnie prażonych ziaren. Stworzona z myślą o Twoim zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Skosztuj złocistej Jinzhu i pozwól sobie na słodką chwilę spokoju.
Gryka tatarska, jedyny składnik Jinzhu, naturalnie zawiera cenione przeciwutleniacze takie jak rutyna i kwercetyna oraz minerały i witaminy.
Bezkofeinowy napar pozwala cieszyć się słodkim relaksem o każdej porze dnia a naturalne skladniki pomagają zachować harmonię ciala i umyslu.
Sposób przygotowania:
5g produktu zalać 200 ml wody o temperaturze 0k. 100°C, zaparzać 5 min, można zalewać produkt 3 (trzy) razy
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
gryka tatarska (Fagopyrum tataricum (L.))
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 4 kJ/ 1 kcal |
| Tłuszcz | 0.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 0.1 g |
| Cukry | 0.1 g |
| Błonnik | 0.1 g |
| Białko | 0.1 g |
| Sól | 0 g |