Herbata Sir Williams Royal Taste Lady White 12 szt 36g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Soczysta kompozycja królewskiej białej herbaty Mao Feng z dodatkiem tropikalnych owoców
Parametry produktu
| Typ | Liściasta |
|---|---|
| Rodzaj | Biała |
| Smak | Naturalny |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 36 g |
| Parzenie - temperatura wody | 90-95 |
| Składniki | Biała herbata mao feng 67%, kandyzowany ananas, kandyzowana papaja, kandyzowane mango, aromaty naturalne, suszona czerwona porzeczka |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Chiny |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 40 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: william's natural products sp. z o.o. ulica i numer: stawki 2 kod pocztowy i miasto: 00-193 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 2 - 5 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 2 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 8 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość węglowodanów | 0,2 g |