Opis szczegółowy
Herbapol, nr 1 na polskim rynku syropów - dzięki szerokiej palecie rozbudza zmysły, uwodzi smakiem. Atrakcyjne kompozycje smakowe, apetyczne owoce sprawiają, że każdy chętnie delektuje się sprawdzonym smakiem syropów herbapol.
Parametry produktu
| Pojemność | 420 ml |
| Typ produktu | Syrop |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Malinowy, Lipa |
| Składniki | Skład a - cukier lub b - syrop glukozowo-fruktozowy wyciąg z kwiatu lipy woda zagęszczony sok aroniowy regulator kwasowości: kwas cytrynowy zagęszczony sok malinowy zagęszczony sok z dzikiej róży zagęszczone soki: z czarnej porzeczki i marchwi witamina c witamina d witamina b6 cynk aromaty litera (a lub b) umieszczona przy numerze partii wskazuje na użyty do produkcji składnik. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Niska zawartość sodu/soli | 1 |
| Niska zawartość tłuszczów nasyconych | 1 |
| Niska zawartość tłuszczu | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: herbapol lublin s.a. ulica i numer: diamentowa 25 kod pocztowy i miasto: 81-748 lublin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 135 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 20 ml |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 150 %RWS |
| Witamina D (%RWS) | 125 %RWS |
| Cynk | 15 mg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 2,1 mg/100ml |
| Witamina B6 (%RWS) | 150 %RWS |
| Witamina C | 60 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 75 %RWS |
| Witamina D | 6,25 μg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |