Opis szczegółowy
Pyszne połączenie jagody oraz figi.
Susz owocowy poddany unikalnemu procesowi mikrobiologicznego aby móc przygotowywać herbatki nie tylko na gorąco, ale też w zimnej wodzie.
Nowoczesna technologia mikro kapsułkowania aromatów których bukiet uwalnia się dopiero w momencie zetknięcia z wodą dzięki czemu herbatka nie traci swoich
właściwości w trakcie przechowywania.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Owocowa |
| Smak | Jagodowy, Figa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 40 g |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Składniki | Jabłko, kwiat hibiskusa, owoc aronii, aromaty, liść stewii, owoc borówki czernicy (0,3%), owoc figi (0,3%). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: herbapol lublin s.a. ulica i numer: diamentowa 25 kod pocztowy i miasto: 81-748 lublin pl |
| Krótki opis marketingowy | Idziemy na jagody jagoda & figa - intensywnie owocowa herbatka |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 165 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 5 - 8 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 200 ml |