Heineken Piwo 0,5 l Bezalkoholowe Lager Browar Free 0% Butelka 500 ml X15
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
"
Heineken 0.0 to bezalkoholowy lager, którym można się delektować, gdziekolwiek chcesz i kiedy chcesz. Dzięki swojemu know-how od 1873 roku nasi mistrzowie piwowarstwa podjęli nowe wyzwanie: stworzyć piwo bezalkoholowe o idealnie zrównoważonym smaku. Wykonane z naszych specyficznych drożdży ""A"", składników w 100% pochodzenia i dostosowanego do potrzeb procesu dealkoholizacji.
Heineken 0.0 to prawdziwy lager 0,0%. Dzięki owocowym nutom, słodowemu korpusowi i orzeźwiającej konsystencji bezalkoholowe piwo Heineken 0.0 będzie towarzyszył najlepszym chwilom biesiady.
Parametry produktu
| Rodzaj | Bezalkoholowe |
|---|---|
| Smak podstawowy | Klasyczne |
| Zawartość alkoholu | 0 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Skład | Woda słód jęczmienny aromat ekstrakt z chmielu |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: GRUPA ŻYWIEC sp. z o.o. Ulica i numer: Browarna 88 Kod pocztowy i miasto: 34-300 Żywiec PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 21 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 89 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,8 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |