Opis szczegółowy
Pomarańcza i cynamon w mlecznej czekoladzie – harmonijne połączenie, które przywołuje klimat świąt.
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
| Smak | Słodki |
| Dodatki | Z owocami, Ciastka |
| Zawartość netto | 90 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Składniki | Czekolada mleczna z kandyzowaną skórką pomarańczową, ciastkami i cynamonem. składniki: cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, kandyzowana skórka pomarańczowa 8% (skórka pomarańczowa 4,7%, syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, dekstroza, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), herbatniki 3,5% (mąka pszenna, cukier, słód pszenny, spulchniacze: wodorowęglan sodu; emulgator: lecytyna słonecznikowa; sól, naturalny aromat waniliowy), serwatka w proszku (mleko), odtłuszczone mleko proszku, tłuszcze mleczne, cynamon mielony 1%, emulgator: lecytyny (zawierają soję); aromaty. masa kakaowa minimum 27%. może zawierać orzechy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kofea spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: 6 sierpnia 14/5 kod pocztowy i miasto: 90-416 łódź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 340 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 503 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2106 kJ |
| Zawartość białek | 5,2 g |
| Zawartość soli | 0,25 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Cukry | 58 g |
| Zawartość węglowodanów | 61 g |