Heidi Mini Bunny - milk & praline 20g X15
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
„Wyjątkowa figurka wielkanocna z czekolady – połączenie tradycji i smaku w jednym. Doskonała na prezent lub do dekoracji świątecznego stołu. Wykonana z najwyższej jakości czekolady, zapewnia niepowtarzalne doznania smakowe i wprowadza radosny nastrój w każdy dom. Idealna na Wielkanoc!”
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | Słodki, Mleczny |
| Zawartość netto | 20 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Składniki | Cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, miazga kakaowa, tłuszcz mleczny, orzechy laskowe 2%, serwatka w proszku (mleko), kakao w proszku, odtłuszczone mleko w proszku, emulgator: lecytyny (zawierają soję); migdały, słodka papryka, aromat. czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 27%. może zawierać inne orzechy i gluten. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kofea spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: 6 sierpnia 14/5 kod pocztowy i miasto: 90-416 łódź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 434 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 14 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 560 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2339 kJ |
| Zawartość białek | 4,93 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 23 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Cukry | 54 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |