Opis szczegółowy
Biała czekolada w połączeniu z delikatnymi orzechami laskowymi to prawdziwa uczta dla zmysłów. Słodycz i chrupkość w każdej kostce sprawiają, że to idealny wybór na słodką chwilę relaksu.
Parametry produktu
| Typ | Biała |
| Smak | Słodki, Z orzechami |
| Dodatki | Z orzechami |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Składniki | Cukier, karmelizowane orzechy laskowe 23% (orzechy laskowe 20%, cukier, emulgator: lecytyny (zawiera soję) , kakao , masło, pełne mleko w proszku, odtłuszczone mleko w proszku, płatki kukurydziane 3% (mąka kukurydziana 2,8%, cukier, ekstrakt słodu jęczmiennego, sól jodowana, przeciwutleniacz: ekstrakt bogaty w tokoferole), emulgator: lecytyna (zawiera soję). masa kakaowa w czekoladzie: minimum 29%. substancja mleczna w białej czekoladzie: minimum 20%. może zawierać śladowe ilości innych orzechów |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kofea spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: 6 sierpnia 14/5 kod pocztowy i miasto: 90-416 łódź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 340 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 576 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2412 kJ |
| Zawartość białek | 7,8 g |
| Zawartość soli | 0,16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 25 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 39 g |
| Cukry | 43 g |
| Zawartość węglowodanów | 49 g |