Opis szczegółowy
Ekstremalnie gorzka czekolada dla prawdziwych smakoszy. Intensywny smak i głęboki aromat sprawiają, że każdy kęs to prawdziwa uczta. Idealna dla miłośników mocnych doznań!
Parametry produktu
| Typ | Gorzka |
| Smak | Gorzki |
| Zawartość netto | 80 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Składniki | Miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, kakao w proszku, cukier, emulgator: lecytyny (zawierają soję); aromat waniliowy. czekolada gorzka: masa kakaowa minimum 85%. może zawierać orzechy, gluten i mleko |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kofea spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: 6 sierpnia 14/5 kod pocztowy i miasto: 90-416 łódź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 340 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 603 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2520 kJ |
| Zawartość białek | 9,3 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 31 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 52 g |
| Cukry | 12 g |
| Zawartość węglowodanów | 16 g |