Opis szczegółowy
Intensywna ciemna czekolada z wyraźną nutą espresso. Idealna dla miłośników głębokiego smaku i kawowej energii.
Parametry produktu
| Typ | Gorzka |
| Smak | Gorzki, kawowy |
| Zawartość netto | 27 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Dla diabetyków | Tak |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Składniki | Cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, mielona kawa 2%, emulgator: lecytyny (zawierają soję); aromaty. czekolada gorzka: masa kakaowa minimum 48%. może zawierać orzechy, gluten i mleko |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kofea spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: 6 sierpnia 14/5 kod pocztowy i miasto: 90-416 łódź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 760 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 516 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2160 kJ |
| Zawartość białek | 4,1 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31 g |
| Cukry | 48 g |
| Zawartość węglowodanów | 51 g |