Haribo złote misie limitowana edycja 175 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Mieszanka |
|---|---|
| Smak | Owocowy |
| Zawartość netto | 175 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Składniki | Syrop glukozowy; cukier; żelatyna; dekstroza; kwas: kwas cytrynowy; olej słonecznikowy; koncentraty owocowe i roślinne: czarny bez, aronia, winogrona, czarna porzeczka, pomarańcza, cytryna, mango, marakuja, jabłko, batat, rzodkiew, krokosz barwierski, spirulina; aromat; substancja glazurująca: wosk pszczeli, biały i żółty; syrop cukru karmelizowanego; ekstrakt z czarnego bzu. może zawierać mleko, pszenicę. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Producent: | haribo sp. z o.o. ulica i numer: ul. aleje jerozolimskie 142b kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed ciepłem i wilgocią. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 343 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 4 %RWS |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 6,9 g |
| Zawartość soli | 0,07 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 46 g |
| Zawartość węglowodanów | 77 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | <1 |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 13 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |