Halls Fruitwave Strawberry Cukierki z Nadzieniem o Smaku Truskawkowym 45g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Cukierki z płynnym nadzieniem (12%) o smaku truskawkowym.
Parametry produktu
| Typ | Cukierki |
|---|---|
| Smak | Truskawkowy |
| Zawartość netto | 45 g |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Składniki | Składniki: syrop glukozowy, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, stabilizator (glicerol), kwasy (kwas mlekowy, kwas cytrynowy), aromaty, zagęszczony sok truskawkowy (0,2 %)*, koncentrat soku z buraków czerwonych, regulatory kwasowości (E 325, E 332), barwnik (ekstrakt z papryki), emulgator (lecytyna słonecznikowa). * Ekwiwalent 1,6 % soku owocowego. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mondelez Polska sp z o.o. Ulica i numer: Domaniewska 49 Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 648 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 380 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1615 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | <0,1 |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 74 g |
| Zawartość węglowodanów | 95 g |