Halls Colors 33.5g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Mieszanka cukierków o smaku owocowym.
Parametry produktu
| Typ | Cukierki |
|---|---|
| Smak | Limonka, Owoce leśne, Arbuzowy |
| Zawartość netto | 33,5 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: cukier, syrop glukozowy, kwasy (e 330, e296, e 300), olejek eukaliptusowy, regulatory kwasowości (e 332, e 301), aromaty, barwniki (e 140, e 163), zagęszczony sok z czarnej marchwi. opakowanie może zawierać do 3 smaków (owoców leśnych, limonki, arbuzowy). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mondelez Polska sp z o.o. Ulica i numer: Domaniewska 49 Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 864 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 386 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1642 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | <0,1 |
| Zawartość soli | 0,07 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,1 |
| Cukry | 76 g |
| Zawartość węglowodanów | 96 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E330 Kwas cytrynowy, E332 Cytryniany potasu, E296 Kwas jabłkowy (z owoców lub syntetyczny), E300 Kwas askorbinowy, witamina c, E301 Askorbinian sodu, E140 Chlorofile i chlorofilyny, E163 Antocyjany |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Kwas, Regulator kwasowości, Barwnik |