Gullon pełnoziarniste ciastka ze zbożami 280 g, bez dodatku cukrów. Zawierają substancję słodzącą X16
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Gullon pełnoziarniste ciastka ze zbożami 280 g, bez dodatku cukrów. Zawierają substancję słodzącą
Parametry produktu
| Typ | Kruche |
|---|---|
| Smak | Waniliowy |
| Dodatki | Z ziarnami zbóż |
| Zawartość netto | 280 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Składniki | Pełnoziarniste płatki zbożowe 67%(płatki owsiane, pełnoziarnista mąka pszenna), olej roślinny 18% (olej słonecznikowy o wysokiej zawartości kwasu oleinowego), substancja słodząca (maltitol), błonniki roślinne (oligofruktoza, polidesktroza), substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu), sól, aromat, emulgator (lecytyny sojowe), przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli). może zawierać mleko i gorczycę. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,29 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: medifoods sp. z o.o. ulica i numer: matuszewska 14 kod pocztowy i miasto: 03-876 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,06 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 6,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 430 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 44 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1791 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 185 kJ |
| Wielkość porcji | 10 ml |
| Zawartość białek | 7,8 g |
| Zawartość soli | 0,75 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 13 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą, spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający |
|---|---|
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |