Gullon markizy przekładane masą kakaową 250 g, bez dodatku cukrów. Zawierają substancje słodzącą. X18
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Markizy przekładane kremem kakaowym, bez dodatku cukrów, zawierają substancję słodzącą.
Parametry produktu
| Typ | Markizy |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Dodatki | Czekolada mleczna |
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Składniki | mąka pszenna 42,5%, nadzienie czekoladowe 37% (substancje słodzące: maltitol, tłuszcze roślinne: olej palmowy, kakao w proszku 12,5%, skrobia pszenna, pochodne mleka w proszku, (białko mleka, odtłuszczone mleko w proszku), odtłuszczone mleko w proszku, emulgator: lecytyna słonecznikowa, aromat: wanilia), substancja słodząca: maltitol, olej roślinny (wysoko oleinowy olej słonecznikowy), 5,5% błonnik roślinny, pochodne mleka w proszku (białko mleka, odtłuszczone mleko w proszku), odtłuszczone mleko w proszku, substancje spulchniające: wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu, sól, emulgator: lecytyna sojowa, aromaty, przeciwutleniacz: pirosiarczyn sodu. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: MEDIFOODS SP Z O.O. Ulica i numer: Matuszewska 14 Kod pocztowy i miasto: 03-876 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 422 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1763 kJ |
| Wielkość porcji | 13 g |
| Zawartość białek | 6,7 g |
| Zawartość soli | 0,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 5 g |
| Zawartość węglowodanów | 67 g |