Opis szczegółowy
Ciemna czekolada w idealnym połączeniu z ciastkiem! Czekolada gorzka 32%, indywidualne opakowanie, źródło błonnika i w dodatku bez cukru!
Parametry produktu
| Typ | Kruche |
| Smak | czekoladowy |
| Dodatki | Czekolada deserowa |
| Zawartość netto | 186 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Składniki | Mąka pszenna 50%, czekolada zwyczajna (zawiera substancję słodząca) 32% [miazga kakaowa, substancja słodząca (maltitol), tłuszcz kakaowy, bezwodny tłuszcz mleczny (mleko), emulgator (lecytyny)], olej roślinny (olej słonecznikowy o wysokiej zawartości kwasu oleinowego) 12%, substancja słodząca (maltitol), substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu), sól, naturalny aromat, emulgator (lecytyna sojowa), aromat, barwnik (beta-karoten). może zawierać orzechy, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2028-05-16 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | Bmc-rspo-000155 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: medifoods sp. z o.o. ulica i numer: ostrobramska 101a kod pocztowy i miasto: 04-041 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | Chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 3,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 469 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 29 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1954 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 121 kJ |
| Wielkość porcji | 6,2 g |
| Zawartość białek | 7 g |
| Zawartość błonnika | 4 g |
| Zawartość soli | 0,53 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9 g |
| Kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 61 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |