Opis szczegółowy
Ciasteczka owsiane wypełnione kremem czekoladowym. Idealny pakiet, aby cieszyć się każdą chwilą, gdziekolwiek jesteś.
Ciasteczka nie zawierają glutenu
Parametry produktu
| Typ | Markizy |
| Smak | czekoladowy |
| Dodatki | Z płatkami, Z kremem |
| Zawartość netto | 225 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Składniki | Płatki owsiane, krem o smaku czekoladowym 27% (cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, z ziaren palmowych), kakao niskotłuszczowe w proszku 15%, skrobia ryżowa, aromat, emulgator (lecytyny sojowe)), mąka ryżowa, olej roślinny(olej słonecznikowy o wysokiej zawartości kwasu oleinowego), cukier, oligofruktoza, skrobia ryżowa, błonnik lniany, substancje spulchniające (wodorowęglan potasu, wodorowęglan amonu), sól, emulgator (lecytyny sojowe), aromat. może zawierać mleko. nie zawiera jaj. bez orzechów |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Oats-es-111-038 |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2028-05-16 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | Bmc-rspo-000155 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2026-12-29 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: medifoods sp. z o.o. ulica i numer: ostrobramska 101a kod pocztowy i miasto: 04-041 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Krótki opis marketingowy | Bezglutenowe ciastka z nadzieniem czekoladowym |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 208 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,08 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 5,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 14 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 477 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 107 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1997 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 449 kJ |
| Wielkość porcji | 22,5 g |
| Zawartość białek | 5,7 g |
| Zawartość błonnika | 6,5 g |
| Zawartość soli | 0,35 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,7 g |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 63 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |