Gulasz wieprzowy a' la Strogonow. 330 g So Food X8
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Zdecydowany, mocny smak, który nawiązuje do wyrazistej kuchni rosyjskiej. To niezwykle sycące danie, które zawiera pieczone mięso wieprzowe, kaszę gryczaną oraz sos pieczarkowy z dodatkiem koncentratu pomidorowego. To klasyczny smak soczystej wieprzowiny w aromatycznym sosie.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa, Patelnia |
|---|---|
| Zawartość netto | 330 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Sos 49%[ woda, pieczarki 16%, cebula, koncentrat pomidorowy 3%, olej rzepakowy, mąka pszenna, sól, skrobia modyfikowana, przyprawy, ekstrakt drożdżowy, warzywa suszone w zmiennych proporcjach (pasternak, marchew, pietruszka, czosnek), hydrolizat białka sojowego, aromaty (mleko), śmietana z mleka, cukier, ocet spirytusowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, koncentrat suszonej cebuli], kasza gryczana gotowana 36% (woda, kasza gryczana), mięso wieprzowe 15%. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: stoczek natura sp. z o.o. ulica i numer: dwernickiego 5 kod pocztowy i miasto: 21-450 stoczek łukowski pl |
| Krótki opis marketingowy | Sycące danie na bazie kaszy gryczanej z aromatycznym sosem a'la strogonow |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 120 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 10 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Warunki termiczne | W temperaturze otoczenia |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | W kuchence mikrofalowej (800 W): zdejmij papierową owijkę, nakłuj folię i podgrzewaj przez 3 minuty. Na patelni lub w garnku na wolnym ogniu: zawarto s ć opakowania podgrzewaj przez 10 minut, ciągle mieszając. |
| Sposób obróbki produktu | Kuchenka mikrofalowa, Gotowanie na wolnym ogniu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 144 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 603 kJ |
| Wielkość porcji | 330 g |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość soli | 0,78 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,2 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Skrobia zmodyfikowana |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|