Gulasz wieprzowy Szubryt 470g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Gulasz wieprzowy (bez konserwantów)
Parametry produktu
| Składniki | woda, mięso wieprzowe 48%, cebula smażona 3%, tłuszcz wieprzowy, mąka pszenna, suszone warzywa w zmiennych proporcjach (marchew, cebula, pasternak, por, natka selera, natka pietruszki, pomidor, czosnek), przyprawy, sól, skrobia, cukier, aromaty, śmietanka (z mleka) w proszku, suszony zagęszczony sok z cytryny. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 470 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,73 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Transgourmet Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Zamenhofa 133 Kod pocztowy i miasto: 61-131 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Do spożycia po podgrzaniu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 75 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 315 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,2 g |
| Zawartość soli | 0,55 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Mięso zalane sosem. Na około widoczne kawałki mięsa oraz użyte przyprawy i kawałeczki warzyw. Kawałki mięsa w kształcie nieregularnych sześcianów; dopuszczalne pojedyncze kawałki mięsa z przylegającym tłuszczem; niedopuszczalne występowanie odłamków kostnych, ścięgien, żył, chrząstek); na powierzchni i w treści produktu dopuszczalne niewielkie skupiska tłuszczu. Struktura półpłynna, zawiesista, konsystencja mięsa soczysta, krucha. Barwa na przekroju: mięsa właściwa dla smażonego mięsa – od brązowej do szarej, tłuszczu biała; Sosu: brązowo-szara. Zapach charakterystyczny dla produktu z mięsa wieprzowego, smak łagodny umiarkowanie słony, wyczuwalne przyprawy, sos lekko pikantny, pieczeniowy, niedopuszczalny kwaśny wynikający z fermentacji, jełki, gorzki wynikający z przypalenia lub inny obcy. |
|---|