Grzyby marynowane - pieczarki Rolnik 800 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Marynowane |
|---|---|
| Skład podstawowy | Pieczarki |
| Dodatki | woda, marchew, cebula, ocet spirytusowy, sól, przyprawy - zawierają gorczycę, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja słodząca: sacharynian sodu, przeciwutleniacz: pirosiarczyn sodu |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 750 g |
| Składniki | Pieczarki (45%), woda, marchew, cebula, ocet spirytusowy, sól, przyprawy - zawierają gorczycę, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja słodząca: sacharynian sodu, przeciwutleniacz: pirosiarczyn sodu. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,06 kg |
| Producent: | firma handlowa "rolnik" spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl |
| Masa netto produktu po odcieku | 450 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 21 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 87 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,1 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |