Grześki gofree Wafel przekładany kremem o smaku waniliowo-czekoladowym z orzechami laskowymi 33 g X35
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Grześki Gofree waniliowo-czekoladowe z orzechami - jedyny na rynku wafel impulsowy o strukturze gofra z dwoma rodzajami kremów (puszysty waniliowy oraz intensywny i gęsty krem czekoladowy z kawałkami orzechów laskowych). Metalizowane opakowanie gwarantuje utrzymanie świeżości.
Parametry produktu
| Typ | Wafel |
|---|---|
| Rodzaj/smak | Czekoladowy, Waniliowy |
| Dodatki | Z orzechami |
| Zawartość netto | 33 g |
| Składniki | Tłuszcz palmowy mąka pszenna cukier mleko w proszku odtłuszczone czekolada w proszku 7,3% (cukier, miazga kakaowa, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, aromat) orzechy laskowe 3,9% kakao w proszku serwatka w proszku (z mleka) skrobia maltodekstryna olej rzepakowy emulgator (lecytyna sojowa) sól substancje spulchniające (e 500, e 503) aromaty laska wanilii w proszku (0,01%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: colian ulica i numer: zdrojowa 1 kod pocztowy i miasto: 62-860 opatówek pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 550 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2298 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,8 g |
| Zawartość soli | 0,33 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 29 g |
| Zawartość węglowodanów | 56 g |