Grześki Mega Toffi Wafel przekładany kremem o smaku toffi w czekoladzie mlecznej 48 g X36
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wafel przekładany kremem o smaku toffi w czekoladzie mlecznej
Parametry produktu
| Zawartość netto | 48 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Czekolada mleczna 30,9% (w tym 0,1 % w kremie) [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, miazga kakaowa, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), serwatka w proszku (z mleka), emulgatory: lecytyny (z soi) i e476; aromat] mąka pszenna tłuszcz roślinny (palmowy częściowo utwardzony, palmowy) cukier serwatka w proszku demineralizowana (z mleka) mleko w proszku odtłuszczone skrobia ziemniaczana kakao o obniżonej zawartości tłuszczu barwniki: karmel i karoteny emulgator: lecytyny (z soi) substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu aromat sól |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: colian sp. z o.o. ulica i numer: zdrojowa 1 kod pocztowy i miasto: 62-860 opatówek pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,7 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,14 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 15 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 28 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 528 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 253 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2208 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1060 kJ |
| Wielkość porcji | 48 g |
| Zawartość białek | 7,8 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 31 g |
| Zawartość węglowodanów | 59 g |