Grześki Mega Orzechowe Wafel przekładany kremem orzechowym w czekoladzie mlecznej 48 g X36
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wafel przekładany kremem orzechowym w czekoladzie mlecznej. Najnowszy produkt w rodzinie Grześków. Chrupiący wafelek, oblany rozpływającą się w ustach, mleczną czekoladą. Jest słodki, jest kruchy, jest pyszny.
Parametry produktu
| Typ | Wafle |
|---|---|
| Smak | Orzechowy |
| Dodatki | Czekolada mleczna |
| Zawartość netto | 48 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Czekolada mleczna 30,9% (w tym 0,1% w kremie) [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, miazga kakaowa, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, serwatka w proszku (z mleka), emulgatory: lecytyny (z soi) i e476; aromat] mąka pszenna tłuszcz palmowy mleko w proszku odtłuszczone cukier mączka orzecha laskowego prażonego 2,8% serwatka w proszku (z mleka) skrobia ziemniaczana kakao o obniżonej zawartości tłuszczu emulgator: lecytyny (z soi) substancje spulchniające: węglany sodu i węglany amonu sól aromat |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: colian ulica i numer: zdrojowa 1 kod pocztowy i miasto: 62-860 opatówek pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,3 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,15 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 17 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 26 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 535 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 257 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 13 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1073 kJ |
| Wielkość porcji | 48 g |
| Zawartość białek | 9 g |
| Zawartość soli | 0,32 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 35 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 13 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 9 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 43 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 19 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 10 %RWS |