Grycan Lody Familijne sorbet z truskawek 500 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lody familijne - sorbet z truskawek 500ml
Parametry produktu
| Typ | Sorbety |
|---|---|
| Smak | Truskawkowy |
| Składniki | Truskawki – 48%, woda, cukier, substancja zagęszczająca (pektyny), glukoza, ziemniaczany syrop glukozowy, regulator kwasowości (kwas cytrynowy). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 340 g |
| Pojemność | 500 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | -25 - -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: grycan lodziarnie firmowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: kwitnącej wiśni 2 kod pocztowy i miasto: 05-462 majdan pl |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 114 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 481 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,4 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 25,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 26,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |