Grill elektryczny Tefal INICIO CLASSIC GC271D10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Opiekacz do panini i grill 2 w 1 do przygotowywania pysznych sprasowanych panini i wszechstronnych, łatwych dań, 2000 W mocy zapewnia błyskawiczne nagrzewanie i szybkie grillowanie smacznych dań, Nieprzywierające płyty do opiekania dla łatwego czyszczenia. Opiekacz do panini i grill z dużą powierzchnią do opiekania (29 x 26 cm) - idealny do przygotowania 4 do 6 porcji, Oszczędność miejsca dzięki pionowej pozycji do przechowywania, schowkowi na przewód i schowkowi na płyty, Wyjmowana tacka ociekowa, którą można myć w zmywarce, dla dodatkowej wygody, BENEFITY: Urządzenie 2-in-1. Połączenie opiekacza do panini z szeroką rączką do dociskania kanapek panini oraz funkcji grillowania do opiekania mięsa i warzyw dla wszechstronnego, łatwego przygotowywania dań. Szybkie nagrzewanie i przygotowywanie dań. Moc 2000 W sprawia, że grill nagrzewa się w mgnieniu oka, umożliwiając szybkie i łatwe przyrządzanie pysznych potraw z grilla. Łatwe czyszczenie. Trwałe płyty nieprzywierające sprawiają, że czyszczenie jest szybkie i łatwe. Duża powierzchnią do opiekania 4 do 6 porcji .Duży opiekacz do panini i grill z dużą powierzchnią do opiekania (29 x 26 cm) - idealne urządzenie do przygotowania 4 do 6 porcji. Łatwe przechowywanie. Oszczędność miejsca dzięki pionowej pozycji do przechowywania, schowkowi na przewód i schowkowi na płyty Inicio Adjust zmieści się wszędzie w Twojej kuchni! Tacka dostosowana do mycia w zmywarce. Wyjmowana tacka ociekowa, którą można myć w zmywarce, dla dodatkowej wygody.
Parametry produktu
| Rodzaj grilla | Zamykany |
|---|---|
| Moc | 2000 W |
| Wskaźnik gotowości | Tak |
| Ruszt | Powłoka nieprzywieralna |
| Powierzchnia grillowania | 754 cm² |
| Kolor | Srebrny, Czarny |
| Komunikacja | Lampka kontrolna |
| Długość przewodu | 1 m |
| W wyposażeniu | Tacki |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Instrukcja | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/27/6/1327628.pdf |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/27/6/1327627.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Waga jednostkowa brutto | 5,65 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: groupe seb polska sp. z o.o. ulica i numer: inflancka 4c kod pocztowy i miasto: 00-189 warszawa pl |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Wymiary (SxWxG) | 330 x 133 x 370 mm |
| Cechy urządzenia | Schowek na przewód, Możliwość mycia w zmywarce |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |