Green Fox zapiekanka klasyk 185 g 1 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
kompozycja stworzona dla miłośników klasycznego smaku prawdziwej zapiekanki. Idealna chrupkość oraz wysokiej jakości ser cagiliata, który wydobywa smak pieczarek duszonych na maśle. Ten klasyk pokochają również wegetarianie.
Parametry produktu
| Rodzaj | Danie |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 3,7 kg |
| Składniki | Mąka pszenna, pieczarki (20 %), woda, ser cagliata (9 %), ser gouda (9 %), bezwodny tłuszcz mleczny, zakwas pszenny (mąka pszenna, kultury starterowe), gluten pszenny, drożdże, sól, cebula smażona (0,5 %)(cebula, olej rzepakowy, mąka pszenna, sól), słód jęczmienny, ziarno jęczmienia, olej rzepakowy, przyprawy, błonnik pszenny, substancja konserwująca: sorbinian potasu; środek do przetwarzania mąki: kwas askorbinowy |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 4,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: green fox sp. z o.o. ulica i numer: rzepakowa 8 kod pocztowy i miasto: 65-012 zielona góra pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 245 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1024 kJ |
| Wielkość porcji | 185 g |
| Zawartość białek | 9,6 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 26 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 20 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|