Opis szczegółowy
Green Cola Napój gazowany zero cukru 0,33l
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
| Pojemność | 0,33 l (dm³) |
| Smak | Cola |
| Działanie | Neutralne |
| Składniki | Woda, dwutlenek węgla, barwnik: karmel amoniakalno-siarczynowy, regulatory kwasowości: kwas winowy i kwas jabłkowy; substancje słodzące: glikozydy stewiolowe, sukraloza; naturalne aromaty, naturalna kofeina. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bevgroup sp. z o.o. ulica i numer: okólna 45 kod pocztowy i miasto: 05-270 marki pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 110 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 280 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, Chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 1 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |