Gre.Wiórki kokosowe 1 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Zawartość netto | 1 kg |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Rozdrobniony miąższ orzechów kokosowych, substancja konserwująca - dwutlenek siarki. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Indonezja |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Producent: | Greek Trade Sp. Z o.o.Ulica i numer: Tadeusza Śliwiaka 14Kod pocztowy i miasto: 30-797 Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 42 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 717 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2958 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,7 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 61 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 66 g |
| Cukry | 5,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 17 g |