Opis szczegółowy
Wino wypełnia usta, owocowe z dobrą strukturą. Długi i dobrze zbalansowany finisz.
Można cieszyć się nim jako aperitif jak również z daniami rybnymi, białym mięsem, owocami morza i sałatkami. Doskonałe z kozim serem, fetą, szparagami, awokado, sushi i kuchnią tajską.
Parametry produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
| Kolor | Biały |
| Szczep | Blend |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Ryby |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Region pochodzenia | Tejo vinho branco |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Inne oznakowanie etykiet | Reserva |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cedc international sp. z o.o. ulica i numer: kowanowska 48 kod pocztowy i miasto: 64-600 oborniki wlkp. pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |