Granola z kakao BIO 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Seria Granola oparta jest tylko i wyłącznie o ekologiczne bezglutenowe składniki zlepione ekologicznym syropem kokosowym w temp. RAW (poniżej 42 st. C) po to, aby zachować jak najwyższą wartość odżywczą składników. Nasze produkty wzbogaciliśmy o bogate w witaminy oraz minerały superfoods dzięki czemu poza świetnym smakiem, są one zdrową alternatywą dla chipsów, churpek i innych niezdrowych przekąsek.
Składniki
bio nasiona słonecznika, bio syrop kokosowy, bio gryka ekspandowana, bio chipsy kokosowe, bio pestki dyni, bio rodzynki sułtanki ( w tym bio olej słonecznikowy 0,5%) , bio surowe ziarna kakaowca w proszku 4%, bio surowe ziarno kakaowca 2%, sól morska
Możliwe alergeny
GLUTEN,ORZECHY,SOJA
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2061 kJ/ 492 kcal |
| Tłuszcz | 33 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8 g |
| Węglowodany | 35 g |
| Cukry | 15 g |
| Błonnik | 7.2 g |
| Białko | 15 g |
| Sól | 1 g |