Granola Orzechowa 350g SANTE X14
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Granola Orzechowa Sante to wyjątkowo chrupiące wręcz ciasteczkowe połączenie wypiekanych płatków zbożowych, orzeszków oraz kokosa.
Jest ona nie tylko wspaniałą propozycją na pożywne śniadanie, ale także na smaczną i zdrową przekąską.
Parametry produktu
| Typ | Smakowe, Śniadaniowe |
|---|---|
| Rodzaj | Granola |
| Rodzaj zbóż | Jęczmienne, Kukurydziane, Owsiane |
| Dodatki | Kokos, Orzechy |
| Smak | Orzechowy, Wielozbożowy |
| Zawartość netto | 350 g |
| Składniki | Pełnoziarniste płatki owsiane 36,5%, mąka: owsiana 7%, jęczmienna, kukurydziana; nierafinowany cukier trzcinowy, orzeszki arachidowe 9,4%, olej słonecznikowy, krem orzechowy 5,2%: orzeszki arachidowe; grys kukurydziany, płatki kokosowe, melasa trzcinowa, sól morska, substancje spulchniające: węglany sodu; emulgator: lecytyny (z soi), ekstrakt słodu jęczmiennego. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 26 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: SANTE sp. z o. o. (dawniej SANTE A.Kowalski Sp. J.) Ulica i numer: Jagiellońska 55A Kod pocztowy i miasto: 03-301 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,32 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 31 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 458 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 229 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1922 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 961 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 0,63 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,5 g |
| Cukry | 18 g |
| Zawartość węglowodanów | 61 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 24 %RWS |
|---|---|
| Fosfor | 317 mg/100g |
| Magnez | 107 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 53,5 %RWS |
| Mangan | 1,25 mg/100g |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 4,19 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 26 %RWS |
| Potas | 399 mg/100g |
| Potas (%RWS) | 18 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,35 mg/100g |
| Cynk | 2,42 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 45 %RWS |
| Żelazo | 3,27 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 23 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |