'Grande Conte Prosecco D.O.C. Dry 750ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Grande Conte Prosecco D.O.C. Dry to musujące wino produkowane metodą Charmata. Delikatna słomkowa barwa, perliste bąbelki, aromaty białych owoców z nutami zielonego jabłka i cytrusów. W smaku orzeźwiające, eleganckie z miłym długim finiszem.
Idealne jako aperitif oraz do makaraonów w białych sosach, delikatnych ryb, średniodojrzewających serów i deserów.
Serwować w temperaturze 6-8°C.
Parametry produktu
| Rodzaj | Prosecco |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Charakter | Półwytrawny (Sec, Dry, Semi dry) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O.C. |
| Serwowanie | Aperitif |
| Zawartość alkoholu | 10,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,5 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Bardolino |
| Temperatura serwowania | 6 - 8 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: platinum wines sp. z o.o. ulica i numer: wołodyjowskiego 70/1 70/1 kod pocztowy i miasto: 02-724 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Grande conte prosecco d.o.c. dry |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 480 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 750 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|