Grana padano Zarpellon 200g X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Oryginalny włoski ser twardy, tarty posiadający D.O.P. (chronione oznaczenie pochodzenia). Jest to ser bardzo dojrzały, spożywany zazwyczaj po starciu na tarce. Ten aromatyczny ser podaje się (w kostkach) z białym wytrawnym lub musującym winem na przekąskę, lub na zakończenie posiłku - z winem czerwonym. Doskonale smakuje z owocami i białym pieczywem. Idealny w postaci tartej jako dodatek do dań na gorąco np. zapiekanek i zup. produkowany jest z mleka krowiego surowego. Zawiera 32% tł w suchej masie.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | ser twardy |
| Typ sera | Włoski |
| Gatunek sera | Grana Padano |
| Forma | Paczkowany |
| Składniki | mleko, sól, podpuszczka, substancja konserwująca lizozym ( proteiny pochodzące z białka jaj) |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PPH TEMAR SP. z o.o. Sp.k. Ulica i numer: Tartaczna 34 Kod pocztowy i miasto: 40-749 Katowice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 398 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1654 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 33 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |