Gorgonzola dolce 100g X8
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
GORGONZOLA DOLCE - oryginalny włoski ser miękki z niebieską, szlachetną pleśnią o kremowej konsystencji i wyrazistym smaku. Skórka pomarszczona koloru jasnoróżowego, jasnożółta masa serowa poprzecinana żyłkami zielonej pleśni. Konsystencja jest kremowa. Podaje się ze świeżymi brzoskwiniami, gruszkami, bazylią. Można nim nadziewać figi, daktyle, suszone morele. Doskonały do sałatek, sosów. Znakomity ze stekami i ziemniakami w mundurkach. Zawiera 54% tł. w suchej masie.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Pleśniowy |
| Gatunek sera | Gorgonzola |
| Składniki | mleko pasteryzowane, sól, podpuszczka zwierzęca |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PPH TEMAR SP. z o.o. Sp.k. Ulica i numer: Tartaczna 34 Kod pocztowy i miasto: 40-749 Katowice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 320 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 327 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1353 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 2,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | <0,1 |
| Zawartość węglowodanów | 0,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|